O značke

#Barba Italiana je značkou patriacou pod DNG-Group, ktorú v roku 2015 založil Giacomo De Nardis. Dosahuje veľké úspechy v celosvetovom meradle a distribuuje sa do štyridsiatich krajín sveta.

Kompletná starostlivosť pre pánov #Barba Italiana kombinuje tradíciu a inovácie, pričom tieto hodnoty spája do maximálneho estetického zážitku, spĺňajúcemu požiadavky Made in Italy. Zažite globálny koncept starostlivosti o pánov, a to od starostlivosti o bradu po zdravie vlasov.

Naša vízia

Cieľom #Barba Italiana je ponúknuť každému pánovi kompletný rad profesionálnych produktov venovaných výlučne pánskej pohode a starostlivosti. To, čo robí značku #Barba Italiana jedinečnou, je prirodzenosť zloženia jednotlivých produktov so zameraním na kvalitu esenciálnych olejov a pozornosť venovaná aj tým najmenším detailom.

Rovnako ako v prípade talianskeho umenia, aj každý náš produkt je výsledkom dôkladnej štúdie: od tvaru balenia, cez použitý uzáver, etiketu, krabičku… až po starostlivý výber zloženia.

Tak ako pri obleku na mieru, aj každá rada našej starostlivosti je vyrobená na mieru pre súčasného pána, ktorému už nestačí akýkoľvek produkt, ale ktorý hľadá kozmetiku, ktorá dokáže uspokojiť nie iba jeho požiadavky na výzor, ale aj na zmysly.